Hlavní stránka > Stalo se > Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov vládne středoškolskému basketbalu

Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov vládne středoškolskému basketbalu

O vynikajícím úspěchu studentů naší školy v basketbalu 3x3 středních škol a jejich postupu na MS do Bělehradu jsme Vás již informovali.

Nyní se tým, složený z těchto úspěšných hráčů, probojoval na mistrovství republiky středních škol v pětkovém basketbalu konaném v Karlových Varech ve dnech 25.-26. 1. 2018.

V turnaji, kterého se účastnilo 6 nejlepších středoškolských týmů, nejdříve porazili v základní skupině střední školu z Ostrova a v prodloužení prohráli o 1 bod s pozdějším finalistou gymnáziem Nymburk. V semifinále si tým GJW hladce poradil s OA Praha ,a protože gymnázium Nymburk své semifinále také s přehledem vyhrálo, došlo na očekávanou odvetu ve finále.

Ve vynikajícím utkání, plném krásného basketbalu, se z vítězství nakonec radoval tým Gymnázia Jiřího Wolkrera Prostějov ,a stal se tak v letošním školním roce nekorunovaným králem středoškolského basketbalu.

Oba tituly jsou o to cennější, že tým GJW Prostějov v obou finále porazil školy z mekky basketbalu města Nymburk.

Děkujeme za vynikají reprezentaci Gymnázia Jiřího Wolkrera. 

Vítězný tým Gymnázia Jiřího Wolkrera zleva: Mgr. Bronislav Klíč (vedoucí družstva), Erik Klepač, Štěpán Borovka, Jan Maděra, Juraj Páleník, Radim Havel, Filip Sigmund, Lukáš Sychra, Vojtěch Loyka „C”, Milan Szabó, Adam Klepač, Mgr. Tomáš Kolařík (trenér).

     

Aktuální informace
Exkurze do Vizovic a Prlova (připomínka nacistických obětí) 21. 4.
Sraz před školou je v 8 hodin, příjezd autobusem zpět ke škole cca v 18 h.
S sebou: jídlo, pití, léky, jestli užíváte. Exkurze je včetně vstupů zdarma.

Výsledky přijímací zkoušky budou zveřejněny v pondělí 30. 4. 2018 v 9.00 hod. na webových stránkách školy a též na informační tabuli ve vestibulu školy. více

Pro uchazeče o studium
Zákonným zástupcům uchazečů o studium byly 23. 3. doporučenou poštou zaslány pozvánky k přijímací zkoušce. Pokud Vám nebyla pozvánka doručena, kontaktujte nás na tel. čísle 582 800 077.

Do sekce Wolkroviny bylo vloženo březnové číslo školního časopisu.

V záložce UCHAZEČI/Výsledky přijímacího řízení byly zveřejněny výsledky talentové zkoušky do oboru Gymnázium se sportovní přípravou.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/gymnazium-jiriho-wolkera-prostejov-vladne-stredosk
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému