Hlavní stránka > Konzultační hodiny

Konzultační hodiny - školní rok 2016/17

Mgr.           

Ambrožová Jana

PO

15.25 - 16.10 

ST 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.

Apltauerová-Žáková Iveta

PO 

12.45 - 13.30 

ST 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Bálintová Zuzana

ÚT 

12.45 - 13.30 

ČT 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Becková Eva

PO 

15.20 - 16.00 

ÚT 

12.35 - 14.30 

 

Mgr.

Berard Marion

PO  12.35 - 13.20       

Mgr.           

Ciková Veronika

PO-PÁ 

12.00 - 15.00 

 

školní klub 

 

Mgr.           

Divišová Kateřina

ÚT 

13.40 - 14.25 

ČT 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Dolečková Alena

 

 

 

 

 

Mgr.           

Doleželová Marcela

ČT 

11.50 - 12.35

ČT 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Dopita Lukáš

ÚT 

7.00 - 7.45 

 

 

 

Mgr.           

Fišová Petra

ÚT 

11.50 - 12.35 

ÚT 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.

Grecmanová Jitka

PO 

12.45 - 13.30 

ČT 

13:15 - 13:40 

 

Mgr.

Hádrová Lenka

ÚT 

11.50 - 12.35 

ST 

11.50 - 12.35 

 

RNDr.          

Hájková Ivanka

ČT 

12.35 - 13.30 

 

 

 

Mgr.           

Haluza Jakub

PO 

13.40 - 14.25 

 

 

 

               

Havlík Vratislav

ÚT 

7.30 - 8.00 

ÚT 

10.35 - 10.55 

 

Mgr.           

Hnízdilová Hana

ÚT 

13.40 - 14.25 

ČT 

11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Chaloupková Helena

ST 

12.45 - 13.30 

ČT 

12.45 - 13.30 

 

               

Jaime-Cardona Adela

PO 

7.15 - 8.00 

 

po domluvě

 

RNDr.          

Jančíková Marie

PO 

7.00 -  7.45

ST 

15.20 - 16.05 

 

Mgr.           

Jiříčková Pavla

ÚT 

11.50 - 12.35 

ST 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Juráková Ivana

ST 

13.40 - 14.25 

PÁ 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Klíč Bronislav

ÚT 

14.35 - 15.20 

PÁ 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Kolařík Tomáš

ST 

11.50 - 12.35 

ČT 

13.40 - 14.25  

 

Mgr.       

Krahulcová Iveta

PO 

14.35 - 13.30 

ST 

14.35 - 15.20 

 

Mgr.           

Krejzová Jana

PO 

13.30 - 14.00 

ST 

7.30 - 8.00 

 

Mgr.           

Lakomá Šárka

PO 

12.45 - 13.30 

PÁ 

12.45 - 13.30  

 

Mgr.           

Marek Michal

ČT 

13.30 - 14.25

ČT 

14.35 - 15.20 

 

Ing.

Matoušek Lukáš

PO 

12.45 - 13.30 

ÚT 

11.50 - 12.35 

 

Mgr.

Mekysková Lenka

ČT

12.45 - 13.30

     

Mgr.           

Mlateček Ivan

ST 

13.30 - 14.25 

PÁ 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.

Moudrá Renata

ÚT 

11.50 - 12.35 

ST 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.

Mrňková Lenka

PO 

12.45 - 13.30 

ÚT 

13.40 - 14.25  

 

Mgr.           

Müller Michal

PÁ 

12.45 - 14.25 

 

 

 

Mgr.           

Nečas Karel

ÚT 

13.40 - 14.25 

 

 

 

Mgr.           

Nečasová Jelena

ÚT 

13.40 - 14.25 

ČT 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Nevlud Pavel

ST 

12.45 - 13.30 

ČT 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Oříšková Hana

ÚT 

12.45 - 13.30 

ČT 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.

Pavlíková Lucie

ÚT 

11.50 - 12.35 

ČT 

11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Pechová Ilona

ST 

11.50 - 12.35 

PÁ 

12.35 - 13.30 

 

Mgr.           

Pospíšil Aleš

ST 

12.45 - 13.30 

ČT 

12.45 - 13.30 

 

RNDr. et Mgr. 

Průšová Anna

ÚT 

9.50 - 10.40 

ST 

9.50 - 10.40 

13.40 -  14.20 

Mgr.

Přibylová Petra

ST 

11.50 - 12.35 

ST 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Přikrylová Dita

PO 

7.00 - 7.45 

ST 

7.00 - 7.45 

Mgr.           

Rašková Hana

ÚT 

12. 35 - 13.15 

ST 

11.50 - 12.35 

ČT 13.30 - 14.00 

Mgr.

Romášek Marek

PO 

12.45 - 13.30 

ČT 

14.35 - 15.20 

 

Mgr.           

Ropová Denisa

ÚT 

13.30-14.15 

ST 

11.40-12.30 

 

Mgr.           

Sadílková Zdeňka

ÚT 

12.45 - 14.25 

 

 

 

Mgr.           

Salajová Alena

ST 

12.40 - 14.10 

 

 

 

Mgr.

Schwartzhoff Steven

ÚT 

9.50 - 10.45 

ST 

11.40 - 12.30 

 

Mgr.           

Střídecký František

ÚT 

7.00 - 7.45 

ČT 

7.00 - 7.45 

 

Mgr.           

Svobodová Gabriela

ST 

12.45 - 13.30 

PÁ 

12.45 - 13.30 

Mgr.           

Svobodová Radka

PO 

12.45 - 13.30 

PÁ 

11.50 - 12.35 

 

Mgr.

Svozilová Helena

ST 

8.55 - 9.40

ST

9.50 - 10.35  

 

Mgr.           

Šišková Jana

ÚT 

11.50 - 12.35 

ČT 

11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Škvařil Luděk

PO 

12.45 - 13.30 

ÚT 

11.50 - 12.35 

 

Ing.           

Šmucr Michal

 

 

 

 

 

Ing.           

Šubert Radim, Ph.D.

PO 

12.45 - 13.30 

ÚT 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.

Valoušková Barbora

PO

11.50 - 12.35

ST

10.55 - 11.40

 

Mgr.

Vanča Jaromír

ČT 

7.10 - 7.55 

PÁ 

13.30 - 14.10 

 

Mgr.           

Vašíček Jaroslav

PO 

12.45 - 13.30 

ČT 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.

Zbořilová Vendula

ČT 

12.45 - 13.30 

PÁ 

9.50 - 10.35 

 

 

Aktuální informace

Do sekce Wolkroviny bylo přidáno 29. číslo školního časopisu (květen/červen 2017).

Výsledky 2. kola přijímacího řízení do oboru Gymnázium se sportovní přípravou jsou zveřejněny v záložce Uchazeči/Výsledky přijímacího řízení.

Ředitel GJW vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do oboru 79-42-K/41 Gymnázium se sportovní přípravou. Podrobnosti

Výsledky přijímacího řízení jsou uveřejněny v záložce UCHAZEČI/VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/konzultacni-hodiny---skolni-rok-2016-17
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému