Hlavní stránka > Konzultační hodiny

Konzultační hodiny - školní rok 2018/19

             
Mgr. Apltauerová - Žáková Iveta  ČT  12.45 - 14.25       
Mgr.  Bálintová Zuzana  PO  11.50 - 12.35  ÚT  11.50 - 12.35   
Mgr. Corrigan Johana ST  11.50 - 12.35  PÁ  7.00 - 7.45   
Mgr.  Divišová Kateřina  ÚT  12.45 - 14.00   

 

 

Mgr.           

Doleželová Marcela

PO  11.50 - 13.30     

 

Mgr.

Dopita Lukáš

ÚT  7.10 - 7.55       

Bc.           

Fojtík Jakub

ÚT  7.10 - 7.55 

ST 

12.45 - 13.30 

 

Mgr.

Hádrová Lenka

ÚT  10.55 - 11.40  ST  13.40 - 14.25 

 

RNDr.          

Hájková Ivanka

ST  12.45 - 13.30 

 

 

 

Mgr.           

Haluza Jakub

ST  12.45 - 13.30 

 

 

 

               

Havlík Vratislav

       

 

Mgr.

Hlaváček Josef

ÚT  11.50 - 13.30       

Mgr.           

Hnízdilová Hana

ÚT  11.50 - 12.35  ST  11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Chaloupková Helena

ÚT  11.45 - 12.30  ST  11.45 - 12.30 

 

               

Jaime-Cardona Adela

ČT  7.00 - 7.45       

RNDr.          

Jančíková Marie

PO

7.00 - 7.45  ÚT  11.50 - 12.35 

 

Mgr.

Jestřábová Lucie

ČT

9.50 - 11.40      

Mgr.           

Jiříčková Pavla

PO  12.45 - 13.30  PÁ  12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Juráková Ivana

PO  13.40 - 14.25  ČT  12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Klíč Bronislav

ÚT  12.45 - 13.30  PÁ  12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Kolařík Tomáš

ÚT  11.50 - 12.35  ST  14.35 - 15.20 

 

Mgr.       

Krahulcová Iveta

PO 14.35 - 15.20  ST  12.45 - 13.30 

 

Mgr.           

Krejzová Jana

ÚT 

7.25 - 8.00     

 

PhDr.

Krychtálková Kamila, Ph.D.

 ÚT 7.00 - 7.45  ČT  7.00 - 7.45   

Mgr.           

Lakomá Šárka

ČT  11.50 - 12.35  ČT 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Marek Michal

PO 

14.45 - 15.20  ÚT  14.45 - 15.20 

 

Mgr.

Marková Magdalena

PO  11.50 - 12.35  ČT  12.45 - 13.30   

Ing.

Matoušek Lukáš

PO  11.50 - 12.35  ST  11.50 - 12.35 

 

Mgr.

Mekysková Lenka

ÚT 

12.45 - 13.30       

Mgr.           

Mlateček Ivan

ÚT 

12.45 - 13.30  PÁ  13.40 - 14.25 

 

Mgr.

Moudrá Renata

PO 

12.45 - 13.30  PÁ  13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Müller Michal

PO  12.45 - 13.30 

 

 

 

Mgr.           

Nečasová Jelena

PO  13.30 - 14.00  ČT  13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Nevlud Pavel

PO 

13.40 - 14.25  ST  11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Oříšková Hana

PO  11.50 - 12.35  ST  13.40 - 14.25 

 

Mgr.

Pavlíková Lucie

PO  11.50 - 12.35  ST 

11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Pechová Ilona

PO 

11.50 - 12.35  ST  13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Pospíšil Aleš

ÚT 

13.40 - 14.25  ST  12.45 - 13.30 

 

RNDr. et Mgr. 

Průšová Anna

PO,ÚT 

10.35 - 10.55  ST,ČT  10.35 - 10.55   

Mgr.

Přibylová Petra

PO 

11.50 - 12.35  PÁ  13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Přikrylová Dita

ÚT  7.00 - 7.45  PÁ  7.00 - 7.45 

Mgr.           

Rašková Hana

PO  11. 40 - 12.30  ČT  11. 40 - 12.30   

Mgr.

Romášek Marek

PO  7.15 - 8.00  ČT 

13.40 - 14.25 

 

Mgr.           

Ropová Denisa

PO 

12.40 - 13.25  ST  12.40 - 13.25 

 

Mgr.           

Sadílková Zdeňka

PO 

12.45 - 14.25     

 

Mgr.

Schwartzhoff Steven

 

 

 

 

 

Mgr.

Staňková Alena

PO  13.40 - 14.25  ÚT  12.45 - 13.30   

Mgr.           

Střídecký František

ÚT  7.10 - 7.55  PÁ  7.10 - 7.55 

 

Mgr.           

Svobodová Gabriela

PO  12.45 - 13.30  PÁ  13.40 - 14.25 

Mgr.           

Svobodová Radka

ÚT  11.50 - 12.35  ST  12.45 - 13.30 

 

Mgr.

Svozilová Helena

PO  10.55 - 11.40  PÁ  11.50 - 12.35 

 

Mgr.           

Šišková Jana

 PO 11.50 - 12.35  ÚT  7.00 - 7.45 

 

Mgr.           

Škvařil Luděk

ÚT  7.00 - 7.45  ČT  11.50 - 12.35 

 

Ing.           

Šmucr Michal

PO,ST 

7.30 - 8.00 

PÁ 

7.30 - 8.00 

 

Ing.           

Šubert Radim, Ph.D.

ST  11.50 - 12.35  PÁ  11.50 - 12.35 

 

Mgr.

Valoušková Barbora

PO  13.40 - 14.25  ST  12. 45 - 13.30   

Mgr.

Vanča Jaromír

PO  13.40 - 14.25  ST  13.40 - 14.25 

 

Mgr.

Zbořilová Vendula

PO  7.00 - 7.45  ST  13.40 - 14.25 

 

  

Aktuální informace
Třídní schůzky zákonných zástupců žáků primy A, primy B, 1. A a 1. B se uskuteční v úterý 25. 9. v 16.30 hod.

V záložkce STUDENTI/Ročníkové práce byla aktualizána témata ročníkových prací pro školní rok 2018/19.

Školní rok 2018/2019 začne na GJW 3. 9. 2018. Třídy 1.B, 2.B, 4.B a O8.A budou mít v září své kmenové učebny a výuku v budově Švehlovy střední školy polytechnické, Kollárova 12. Podrobnosti

Do sekce Wolkroviny bylo vloženo červnové číslo školního časopisu.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/konzultacni-hodiny---skolni-rok-2018-19
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému