Hlavní stránka > Stalo se > O pohár CMG, 2019

O pohár CMG, 2019

Dne 2. 4. 2019 se studenti naší školy zúčastnili plaveckých závodů „O pohár CMG“. Soutěžilo se v několika plaveckých disciplínách, kdy se v konkurenci dalších sedmi škol úspěšně prosadili mezi jednotlivci i v rámci štafet. Za jednotlivce dosáhli nejlepších výsledků tito studenti:

Bára Opavská – 3. místo 50 m znak , kat. mladší dívky

Viktorie Zbožínková – 3. místo 50 m znak, kat. starší dívky

Kristýna Piňosová – 1. místo 50 m prsa a 1. místo polohový závod, kat. mladší dívky

Kateřina Vorbergerová – 2. místo 50 m prsa, kat. mladší dívky

Alice Snídalová – 2. místo 50 m prsa, kat. starší dívky

Veronika Loebe – 3. místo 50 m motýlek, kat. mladší dívky

Kristýna Fialová – 3. místo 50 m motýlek, kat. starší dívky

Lucie Řehořková – 3. místo 50 m volný způsob, kat. mladší dívky

Veronika Hrabalová – 1. místo 50 m volný způsob a 2. místo polohový závod, kat. starší dívky

Lukáš Řehořek – 1. místo 50 m znak a 1. místo polohový závod, kat. starší hoši

Marek Srostlík – 1. místo 50 m motýlek a 2. místo 50m volný způsob, kat. starší hoši

Robert Volek – 1. místo 50 m prsa, kat. starší hoši

Štafetový závod v kategorii mladších žáků plavalo družstvo ve složení Veronika Loebe, Sebastien Jurný, Kateřina Vorbergerová, Michal Šuhaj, Lucie Řehořková, Ondřej Spáčil, Matěj Hruban a Kristýna Piňosová. Tento team skončil na 4. místě. Družstvo starších žáků, ve složení Lukáš Řehořek, Adam Čechmánek, Kristýna Fialová, Klára Vysloužilová, Viktorie Zbožínková, Veronika Hrabalová, Robert Volek a Marek Srostlík tuto disciplínu absolutně ovládlo a zvítězilo.

V hodnocení škol kategorie mladších žáků skončila na 4. místě a kategorie starších žáků získala vítězný pohár. Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za příkladnou reprezentaci školy.

Aktuální informace

Ředitel GJW vyhlašuje druhé kolo přijímacích zkoušek do čtyřletého oboru Gymnázium se sportovní přípravou. Informace

V záložce VÝUKA/Maturitní zkouška jsou umístěny rozvrhy ústních maturit.

Zbývá ještě pár volných míst na exkurzi do Polska, 10. - 14. 6. 2019

Do sekce Wolkroviny bylo vloženo dubnové číslo školního časopisu.

Výsledky přijímacího řízení jsou umístěny v záložce UCHAZEČI/Výsledky přijímacího řízení

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?