Hlavní stránka > Stalo se > Prostějovská výška, 15. 9. 2017

Prostějovská výška, 15. 9. 2017

15. 9. 2017 se studenti Gymnázia Jiřího Wolkera zúčastnili soutěže ve skoku vysokém Prostějovská výška. GJW reprezentovala čtyři družstva. V kategorii starší žákyně soutěžily Eliška Slámová, Lenka Velská a Anna Vystavělová, která skončila v jednotlivcích na 2. místě. Družstvo starších žáků nastoupilo ve složení Pavel Roden, Matyáš Müller a Richard Bálint, který se za jednotlivce umístil na 3. místě. V umístění škol skončilo společné družstvo starších žákyň a žáků na 2. místě. Družstvo středoškoláků ve složení Weidenthalerová Aneta, Šteiglová Tereza, Slavíková Tereza, Michalčik Matěj, Sigmund Filip a Rolenc David se v soutěži škol umístilo na krásném 2. místě. Za jednotlivce byli v dorostenecké kategorii nejúspěšnější ze studentek Tereza Šteiglová na 2. místě a Matěj Michalčik, který se stal absolutním vítězem dorostenecké kategorie i celého skokanského klání, kdy skočil výšku 174 cm.

Mgr. Hana Oříšková

Aktuální informace
Den otevřených dveří na GJW se uskuteční ve středu 6. 12. od 12 do 17 hod.

Do záložky Uchazeči/Přijímací řízení na rok 2017/18/Gymnázium se sportovní přípravou byla umístěna Kritéria pro stanovení pořadí uchazečů o studium a informace o přijímacím řízení pro školní rok 2018/2019 pro čtyřletý obor Gymnázium se sportovní přípravou.

Informace o studijním oboru Gymnázium se sportovní přípravou a o sportovních úspěších našich studentů a absolventů.

Do Fotogalerie byly přídány fotografie z miniimatrikulace.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?