Hlavní stránka > Stalo se > 3 sočky GJW postupují do celostátního kola

3 sočky GJW postupují do celostátního kola

Tradiční přehlídka středoškolské odborné činnosti se letos z iniciativy organizátorů přesunula do online prostředí, aby rozběhnutý 42. ročník soutěže bylo možné dokončit a úsilí sočkařů a jejich školitelů nepřišlo nazmar.

Žádný ze soutěžících GJW se nenechal zaskočit nečekaným netradičním formátem přehlídky. Autoři odborných prací pohotově natočili videoprezentace a své výsledky obhájili před porotou prostřednictvím videokonference. Vždyť také cesta k úspěchu vedla přes vysokoškolská pracoviště, laboratoře i Dálný východ (návštěvu Číny v rámci partnerské spolupráce GJW s mezinárodní školou v Si-anu).

Martin Dolák (O8.B) obsadil v oboru 01 Matematika a statistika 1. místo s postupem do celostátního kola se svou prací Parciální diferenciální rovnice Gray-Scottova.

Martin Čmel (O7.A) zvítězil v oboru 02 Fyzika s prací Dynamický rozptyl světla a také postupuje do celostátního kola.

Tereza Turnová (O7.A) vybojovala 1. místo s postupem do celostátního kola obhajobou své práce Čínský jazyk v oboru 15 Teorie umění, kultury a umělecké tvorby.

Albert Navara (O7.B) obsadil 2. příčku oboru 10 Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace s prací Stavba a problémy spínaných zdrojů, která pro své kvality obdržela doporučení poroty k dalšímu postupu z 2. místa.

Všem čtyřem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v nejvyšším kole 42. ročníku SOČ.

Mgr. Petra Přibylová, školní garant SOČ 

Aktuální informace

Dnes byly zákonným zástupcům uchazečů zaslány poštou doporučeně pozvánky k přijímacím zkouškám. Na webových stránkách školy byly aktualizovány informace o přijímacích zkouškách.

Posun harmonogramu odborné práce - podrobnosti v záložce VÝUKA/Odborná práce

Organizace konzultací pro žáky maturitních ročníků od 11. 5. 2020 - v záložce VÝUKA/Maturitní zkouška

Nové termíny Národních srovnávacích zkoušek:
30. 5. – mimořádný termín, který proběhne formou on-line testování
13. 6. – NSZ IV.
27. 6. – NSZ V.
11. 7. – NSZ VI.

Vážení a milí studenti, vzhledem k stále trvajícím opatřením ohledně školní docházky nabízím distanční psychologickou pomoc. V případě potřeby mě kontaktujte mailem na této adrese: kristina.kousalova@seznam.cz, kde… více.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/socky-gjw-postupuji-do-celostatniho-kola
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému