Hlavní stránka > Stalo se > 3 sočky GJW postupují do celostátního kola

3 sočky GJW postupují do celostátního kola

Tradiční přehlídka středoškolské odborné činnosti se letos z iniciativy organizátorů přesunula do online prostředí, aby rozběhnutý 42. ročník soutěže bylo možné dokončit a úsilí sočkařů a jejich školitelů nepřišlo nazmar.

Žádný ze soutěžících GJW se nenechal zaskočit nečekaným netradičním formátem přehlídky. Autoři odborných prací pohotově natočili videoprezentace a své výsledky obhájili před porotou prostřednictvím videokonference. Vždyť také cesta k úspěchu vedla přes vysokoškolská pracoviště, laboratoře i Dálný východ (návštěvu Číny v rámci partnerské spolupráce GJW s mezinárodní školou v Si-anu).

Martin Dolák (O8.B) obsadil v oboru 01 Matematika a statistika 1. místo s postupem do celostátního kola se svou prací Parciální diferenciální rovnice Gray-Scottova.

Martin Čmel (O7.A) zvítězil v oboru 02 Fyzika s prací Dynamický rozptyl světla a také postupuje do celostátního kola.

Tereza Turnová (O7.A) vybojovala 1. místo s postupem do celostátního kola obhajobou své práce Čínský jazyk v oboru 15 Teorie umění, kultury a umělecké tvorby.

Albert Navara (O7.B) obsadil 2. příčku oboru 10 Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace s prací Stavba a problémy spínaných zdrojů, která pro své kvality obdržela doporučení poroty k dalšímu postupu z 2. místa.

Všem čtyřem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v nejvyšším kole 42. ročníku SOČ.

Mgr. Petra Přibylová, školní garant SOČ 

Aktuální informace

Do Fotogalerie byly přidány fotky ze slavnostního předání maturitních vysvědčení.

Do záložky Wolkroviny bylo vloženo tentokrát netradičně čtyřčíslo školního časopisu za březen - červen 2020. Přejeme příjemné předprázdninové čtení.

V záložce UCHAZEČI/Výsledky přijímacího řízení jsou umístěny výsledky pro osmiletý obor.

V záložce UCHAZEČI/Výsledky přijímacího řízení jsou umístěny výsledky pro čtyřleté obory.

Náhradní termíny školní přijímací zkoušky z anglického jazyka jsou stanoveny na 16. 6. a 17. 6. 2020 na 9 hod.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/socky-gjw-postupuji-do-celostatniho-kola
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému