Hlavní stránka > Úspěchy

Úspěchy 2016/17

Studentská odborná činnost (SOČ)

krajské kolo

1. místo a postup do celostátního kola - Tomáš Ovad O7B (obor chemie: Vliv velikosti nanočástic stříbra na zesílení signálu v Ramanových spektrech adeninu)
2. místo a postup do celostátního kola- Jakub Šmíd (obor elektrotechnika: Vývoj kvadrokoptéry)
5. místo - Matylda Klosová O7B (obor psychologie: Iluze racionálního rozhodování)

celostátní kolo

5. místo - Tomáš Ovad O7B

Olympiáda v českém jazyce

Kategorie I. 

okresní kolo

2. místo s postupem do krajského kola - Martin Dobeš O4A
10. místo - Kateřina Kocourková O4A 

krajské kolo

6. místo - Martin Dobeš O4A 

Kategorie II.

 

okresní kolo

3. místo s postupem do krajského kola - Adéla Navarová O7A 
12. místo - Monika Valovičová O5A  

krajské kolo

14. místo - Adéla Navarová O7A 

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Kategorie I.B

okresní kolo

1. místo - Jan Sedláček O2A 

Kategorie III.A

okresní kolo  1. místo - Tomáš Ovad O7B
2.místo - Jan Duchoň  O7A
krajské kolo 1.místo - Jan Duchoň  O7A
6. místo - Tomáš Ovad O7B
celostátní kolo 12.místo - Jan Duchoň  O7A 

Kategorie II.C

krajské kolo

2. místo - Magdalena Havránková O3A 

Soutěže v německém jazyce

Konverzační soutěž v německém jazyce

kategorie II. B

 

okresní kolo

2. místo - Ivo Navrátil O4A 

krajské kolo

4. místo - Ivo Navrátil O4A 

kategorie III. A

 

okresní kolo

2. místo - Martin Dolák O5B 

krajské kolo

7. místo - Martin Dolák O5B 

Bücherwurm (Knihomol)

starší kategorie

 

krajské kolo 

1. místo - Jiří Smolka O7B, výhra studijní cesty do Goetheho institutu v Praze 

Best in Deutsch - on-line soutěž škol

 

2. místo v Olomouckém kraji
20. místo - v ČR
26. místo na mezinárodní úrovni
tým - Nam Hoang O8B, Tomáš Holusek,  Klára Pekařová, David Štencl, Tereza Vymazalová O8A, Martin Dolák O5B, Jiří Smolka, Terreza Baláková, Anna Kraváčková, Anna Soldánová, Pavel Zápeca, Lukáš Kravák, Kateřina Nakládalová, Lenka Hrdličková, Michal Koupil O7B, Tomáš Dvořák, Gabriela Greplová O6.A, Kateřina Kocourková, Hana Koudelková O6B

Olympiáda ve francouzském jazyce

Úroveň B2

školní kolo 

1. místo - Tomáš Ovad O7B
2. místo - Adéla Navarová O7A
3. miísto - Markéta Naiclerová O7B, Zuzana Straková 3.A

krajské kolo 

1. místo - Tomáš Ovad O7B 

celostátní kolo

6. místo - Tomáš Ovad O7B 

Olympiáda ve španělském jazyce

Kategorie SŠ I.

školní kolo

1. místo - Julie Kubíková O5.A
2. místo - Tereza Zbořilová O5A
3. místo - Kateřina Kocourková O4A

krajské kolo

2. místo - Julie Kubíková O5A
9. místo - Tereza Zbořilová O5A

Kategorie SŠ II. 

školní kolo

1. místo - Eva Novotná O6A
2. místo  Oto Hloch O7A
3. místo  Martin Kocourek O6B

krajské kolo

6. místo - Eva Novotná O6A
7. místo  Martin Kocourek O6B 

Konverzační soutěž v ruském jazyce

Kategorie ZŠ a NG

krajské kolo

14. místo - Martina Začalová O4B 

Kategorie SŠ I.

krajské kolo 

6. místo - Marie Fialová 3.A 

Kategorie SŠ II.

krajské kolo 

4. místo - Martina RaškováO7B
5. místo - Lucie Ryšťáková O7B

Hudební výchova

O hanáckyho kohóta

okresní kolo

3. místo - Zuzana Přikrylová O1A

Soutěže v informatice a výpočetní technice

Soutěž v programování mikrořadičů

ústřední kolo

4. místo - Jakub Šmíd O7B

 

Soutěže v matematice 

Matematická olympiáda

Kategorie A

krajské kolo

1. místo - David Surma O8B
2. místo - Ondřej Kučera O5A 
 

Kategorie C 

okresní kolo

1. místo - Ondřej Kučera O5A 

krajské kolo

4. místo -  Ondřej Kučera O5A 

Kategorie Z6

okresní kolo  1. místo - Oto Vystavěl O1B
2. místo - Petra Vilímová O1A
4. místo - Aneta Navrátilová O1A
5. místo - Jiří Krpec O1A
7. místo - Natálie Lysáková O1A
9. místo - Tomáš Vrána O1A
13. místo - Ema Vítová O1A
14. místo - Tadeáš Přikryl O1A
15. místo - 
 Michal Ošlejšek O1A 

Kategorie Z7

okresní kolo

6. místo - Ivo Doležel O2.B
7. místo - Jan Grulich  O2.A
10. místo -  Jakub Holubek O2A

Kategorie Z8

okresní kolo  1. místo - Elizabeth Jitka Olšanská O3B
8. místo - Martin Zigmund O3.B
9. místo -  David Berčík O3A
15. místo - Tereza Rabaová O3B 
Pythagoriáda
Kategorie Z6 
okresní kolo  1. místo - Oto Vystavěl O1B
5. místo - Michal Škobrtal O1A
6. místo - Petra Vilímová O1A
8. místo - Jakub Barabasch O1B
9. místo - Michal Talanda
Kategorie Z8
okresní kolo  1. místo - Michal Slavotínek O3B 

Logická olympiáda

Kategorie B

nominační kolo,
postup do krajského kola

Michal Talanda O1A, Andrea Olejníčková O4A, Matěj Mrva O2B, Oto Vystavěl O1B, Martin Jurásek O3A

Kategorie C

nominační kolo,
postup do krajského kola

David Surma O8B, Ondřej Kučera O5A, David Kovář 1.A, Aneta Večeřová O8B

Soutěže ve fyzice

Fyzikální olympiáda

Kategorie F

okresní kolo

4. místo - Lukáš Preclík O3A 

Kategorie E

okresní kolo  1. místo - Albert Navara O4B 
krajské kolo 17. místo - Albert Navara O4B

Kategorie B

krajské kolo

2. místo - Tomáš Ovad O7B 

Kategorie D

krajské kolo 

10. místo -Ondřej Kučera O5A
14. místo - Monika Valovičová O5A 

Soutěže v zeměpise

Zeměpisná olympiáda

Kategorie A

okresní kolo

5. místo - Martin Komárek O1A

Kategorie B

okresní kolo

2. místo - Jindřich Sládek O2B 

Kategorie C

okresní kolo 

12. místo - Martin Zigmund O3B 

Kategorie D

okresní kolo

6. místo - Lukáš Kravák O7B
7. místo - Adéla Dostálová 2.A
9. místo - Tomáš Vybíral O7B 

Soutěže v dějepise

Dějepisná olympiáda

krajské kolo

2. místo - Ladislav Blechta O6B, Jan Pácl O5A a Radim Skupina O6A 

Soutěže v biologii

Biologická olympiáda

Kategorie A

školní kolo

1. místo - Klára Pekařová O8A
2. místo - Tereza Grögerová O8A
3. místo - Lenka Hrdličková O7B
 

krajské kolo

1. místo - Klára Pekařová O8A
12. místo - Lenka Hrdličková O7B
 

národní kolo

5. místo - Klára Pekařová O8A, postup do mezinárodního kola 

mezinárodní kolo

91. místo, bronzová medaile - Klára Pekařová O8A

 Kategorie B 

školní kolo 

1. místo - Martin Kocourek O6B
2. místo - Lukáš Havlíček O5B
3. místo - Anna Přikrylová O5B
 

krajské kolo

2. místo - Martin Kocourek O6B
19. místo - Anna Přikrylová O5B
 

Kategorie C

okresní kolo

2. místo - Kateřina Tomášková O3A
3. místo - Magdalena Plisková O3A
4. místo - Karolína Špačková O3B
5. místo - David Popelka O3A 

krajské kolo

1. místo - Kateřina Tomášková O3A
10. místo - Magdalena Plisková O3A 

Kategorie D

okresní kolo

1. místo - Jindřich Sládek O2B
3. místo - Matěj Mrva O2B
5. místo - Dominik Štencl O2B
10. místo - Jiří Král O2A 

krajské kolo

2. místo - Jindřich Sládek O2B
8. místo - Matěj Mrva O2B 

Zlatý list

Starší kategorie

okresní kolo 

2. místo - Jindřich Sládek, Dominik Štencl, Matěj  Mrva O2B, Karolína Špačková O3B, Kateřina Tomášková, Magdalena Plisková O3.A 

krajské kolo

4. místo -  Jindřich Sládek, Dominik Štencl, Matěj  Mrva O2B, Karolína Špačková O3B, Kateřina Tomášková, Magdalena Plisková O3.A

Mladší kategorie

okresní kolo  2. místo - Michal Škobrtal O1A, KristýnaKoblížková, Martina Šálková, PetraCetkovská, Daniel Zbořil, Theodor Zapletal O1B 

Ekologická olympiáda

krajské kolo

1. místo - Klára Pekařová O8A, Lenka Hrdličková O7B, Martin Kocourek O6B
4. místo - Adam Čechmánek, Ladislav Blechta O6.B, Anna Přikrylová O5.B

národní kolo

3. místo - Klára Pekařová O8A, Lenka Hrdličková O7B, Martin Kocourek O6B 

Soutěže v chemii

Chemická olympiáda

Kategorie A

krajské kolo

1.místo s postupem do celostátního kola- Tomáš Ovad O7B

Kategorie B

krajské kolo  3. místo - Tomáš Ovad O7B 
Kategorie C 

krajské kolo

9.místo - Nguyen Ngoc Anh O5A 


Tělesná výchova

Dívky

Atletika

Prostějovská laťka

1. místo 

Plavání

Pohár CMG

 

krajské kolo

1. místo 

Volejbal IV. kategorie 

okresní kolo  2. místo 

Volejbal V. kategorie

okresní kolo

1. místo 

krajské kolo

1. místo 

kvalifikace na republikové kolo

1. místo

republikové finále 

1. místo - Dvořáčková Klára, Hůsková Aneta 1.B, Brodzianská Barbora, Muzikantová Jana 2.B, Baláková Tereza O7.B, Boudová Veronika, Strnadlová Tereza, Slavíková Tereza, Weidenthalerová Aneta 3.B a Stavinohová Adéla 4..B

Beach volejbal

 

okresní kolo

1. místo 

krajské kolo

1. místo s postupem - Tereza  Baláková O7B, Tereza Slavíková 3.B
postup - Kateřina Kociánová a Aneta Weidenthalerová 3.B

republikové kolo

1. místo - Tereza  Baláková O7B, Tereza Slavíková 3.B
4. místo - Aneta Hůsková 1.B a Aneta Weidenthalerová 3.B

Hoši

Atletika

Prostějovská laťka

1. místo 

Plavání

Pohár CMG

 

krajské kolo

1. místo

Fotbal SŠ

okresní kolo

1. místo 

Basketbal SŠ

okresní kolo

1. místo 

republiková kvalifikace

2. místo 

Basketbal, III. kategorie

 
okresní kolo  1. místo 
krajské kolo 1. místo

Florbal Challenge chlapců SŠ

okresní kolo

2. místo - Filip Halouzka , Lukáš Grulich O6B, Matouš Pelikán O5B, Filip Sovíček, Jan Novák O6B, Alexandr Koutný O6A,Petr Křůmal a Martin Kubík 2.B 

Florbal SŠ

 

okrskové kolo

postup do okresního kola

okresní kolo

2. místo - Ondřej Král, Petr Zabloudil, Lukáš Kravák O7B, David Surma O8B, Lukáš Grulich , Filip Halouzka O6B, Adam Čejka 2.A, Matěj Ošťádal O5B, Pavel Bujnoch, Tomáš Kaplánek a Roman Kvasnica 3.A

Piškvorky

školní kolo

1. místo - Adam Dittmann O4B
2. místo - Lukáš Kravák O7B

oblastní kolo - družstva

1. místo - Jakub Volf O7A, Lukáš Kravák O7B, Alexandr Koutný O6A, Adam Slavotínek O6B a Adam Dittmann O4B

krajské kolo - družstva

4. místo - Jakub Volf O7A, Lukáš Kravák O7B, Alexandr Koutný O6A, Adam Slavotínek O6B a Adam Dittmann O4B

 

 

Aktuální informace
Den otevřených dveří na GJW se uskuteční ve středu 6. 12. od 12 do 17 hod.

Do záložky Uchazeči/Přijímací řízení na rok 2017/18/Gymnázium se sportovní přípravou byla umístěna Kritéria pro stanovení pořadí uchazečů o studium a informace o přijímacím řízení pro školní rok 2018/2019 pro čtyřletý obor Gymnázium se sportovní přípravou.

Informace o studijním oboru Gymnázium se sportovní přípravou a o sportovních úspěších našich studentů a absolventů.

Do Fotogalerie byly přídány fotografie z miniimatrikulace.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/uspechy-2016-17
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému