Hlavní stránka > Úspěchy

Úspěchy 2017/18

Studentská odborná činnost (SOČ)

okresní kolo

1. místo - David Kovář 2.A, obor historie: Postoj Hlasů z Hané vůči Židům v letech 1914-1924
1. místo - Jan Daněk O7A, obor fyzika: Stáčení perihélia Merkuru

krajské kolo

1. místo a postup do celostátního kola - David Kovář 2.A
3. místo - Jan Daněk O7A 

celostátního kolo

6. místo  - David Kovář 2.A 

Mezinárodní soutěž mladých vědců v Pekingu

kategorie Biomedical Science    stříbrná medaile - Tomáš Ovad O8B 

Soutěže v českém jazyce

Olympiáda v českém jazyce

Kategorie I. 

okresní kolo

2. místo -  Matěj Mrva O3B 

krajské kolo

4. místo a postup do celostátního kola - Matěj Mrva O3B

Sovičkiáda

poezie

1. místo - Adam Vlk O3A

Art Botič

 

celostátní kolo

3. místo - Daniel Rozehnal O6B

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Kategorie 1. B

školní kolo

1. místo - Jiří Kovář
2. místo - Michal Talanda O2A
3. místo - Odetta Anna Ambrož 

okresní kolo

3. místo - Jiří Kovář
4. místo - Michal Talanda O2A

Kategorie II. C

školní kolo

1. místo - Magdalena Havránková O4A
2. místo - Jan Sedláček O3A
3. místo - Veronika Praskačová O4A

krajské kolo

1. místo - Magdalena Havránková O4A
4. místo - Jan Sedláček O3A 

celostátní kolo

3. místo - Magdalena Havránková O4A

Kategorie III. A 

školní kolo 1. místo - Ela Filoušová O7B
2. místo - Adéla Fajstlová
3. místo - Kateřina Vacková O7B 
okresní kolo  1. místo - Ela Filoušová O7B
5. místo - Adéla Fajstlová 
Kategorie III. B 
školní kolo  1. místo - Jaroslav Vychodil
2. místo - Martin Dolák O6B
3. místo - Filip Sovíček 
krajské kolo  4. místo - Jaroslav Vychodil
5. místo - Filip Sovíček 

Překladatelská soutěž UP OL

  4. místo - Jan Duchoň O8A 

Soutěže v německém jazyce

Konverzační soutěž v německém jazyce

kategorie II. B

 

školní kolo

1. místo - Petra Šnajdrová – O1B
2. místo – Viktor Raškovský – O4A 

okresní kolo  1. místo - Petra Šnajdrová – O1B 

krajské kolo

2. místo - Peta Šnajdrová O1B 

kategorie III. A

 

školní kolo

1. místo – M. Dolák – O6B
2. místo – R. Skupina – O7A
3. místo – K. Kocourková – O7B 

okresní kolo  1. místo – M. Dolák – O6B
2. místo – R. Skupina – O7A
3. místo – K. Kocourková – O7B 

krajské kolo

3. místo - Radim Skupina O7A
4. místo - Martin Dolák O6B

Bücherwurm (Knihomol)

starší kategorie

 

školní kolo 

1. místo – Marika Hradilová 3.B
2. místo – Jaroslav Vychodil O6B
3. místo – Anna Buršová O6B 

krajské kolo

5. místo - Marika Hradilova 3.B

mladší kategorie

 

školní kolo 

1. místo – Matěj Mrva O3B
2. místo – Ivo Doležel O3B
3. místo – Aleš Augustin O3B

krajské kolo

6. misto - Matej Mrva O3B

Olympiáda ve francouzském jazyce

Úroveň B2

školní kolo

1. místo - Martin Dolák O6B
2. místo - Monika Hanousková O6A
3. místo - Jana Vysloužilová a Markéta Praskačová O6A

krajské kolo

6. místo - Martin Dolák O6B 

Olympiáda ve španělském jazyce

Kategorie SŠ I.

krajské kolo

7. místo - Kateřina Kocourková O5A
9. místo - Lenka Soldánová O4B 

Kategorie SŠ II. 

krajské kolo

7. místo - Eva Novotná O7A
8. místo - Martin Kocourek O7B 

Překladatelská soutěž UP OL

  5. místo - Martin Kocourek O7B 

Konverzační soutěž v ruském jazyce

Kategorie ZŠ a NG

krajské kolo

9. místo - Karolína Špačková O4B
10. místo - Elizabeth Jitka  Olšanská 

Kategorie SŠ II.

krajské kolo 

15. místo - Lucie Ryšťáková O8B 

Kategorie SŠ III.

krajské kolo 

1. místo, postup do celostátního kolaJaroslav Vychodil O6B 

Překladatelská soutěž UP OL 

  3. místo - Jan Duchoň O8A 

Výtvarná výchova

soutěž Barvy podzimu

kategorie 7. třída

4. místo - Hana Vilímová O2A 

Soutěže v informatice a výpočetní technice

Soutěž dětí a mládeže v programování                                                                                             

krajské kolo

1. místo - Jakub Šmíd O8B, programování mikrořadičů

ústřední kolo

7. místo - Jakub Šmíd O8B, programování mikrořadičů 

Soutěže v matematice

Matematická olympiáda

Kategorie A

krajské kolo

6. místo - Ondřej Kučera O6A 

celostátní kolo

 

Kategorie B  
okresní kolo 

2.místo - Ondřej Kučera O6A

Kategorie C 

okresní kolo

1.místo - Ondřej Vrána O5B 

krajské kolo

 

Kategorie Z9

okresní kolo

2. místo - Martin Zigmund O4B
5. místo - Elizabeth Jitka Olšanská O4B 

Kategorie Z8

okresní kolo  4. místo - Jiří Král O3A 
Kategorie Z7 
okresní kolo  1. místo - Oto Vystavěl O2B
4. místo - Tomáš Vrána O2A
5. místo - Hana Vilímová O2A
8. místo - Natálie Lysáková O2A
10. místo - Michal Talanda O2A
11. místo - Ema Vítová O2A
13. místo - Petra Vilímová O2A
Kategorie Z6  
okresní kolo  10. místo - Tereza Žáčková O1A 
Pythagoriáda
Kategorie Z7  
okresní kolo  3. místo - Oto Vystavěl O2B
4. místo - Karel Síbr O2B
11. místo - Jiří Krpec O2A
15. místo - David Zbožínek O2A
16. místo - Martin Komárek O2A
20. místo - Michal Talanda O2A
Kategorie Z8  
okresní kolo  3. místo - Ivo Doležel O3B
6. místo - Ondřej Vánský O3B

Logická olympiáda

Kategorie C

nominační kolo,
postup do krajského kola, pořadí ve škole

Martin Jurásek O4A, Magdalena Havránková O4A, Dominik Štencl O3B, Matěj Mrva O3B 

Kategorie B

nominační kolo,
postup do krajského kola

Ondřej Kučera O6A, David Kovář 2.A, Jakub Kouřil O7B, Andrea Menšíková O5B

Soutěže ve fyzice

Fyzikální olympiáda

Kategorie D

krajské kolo 

3. místo - Martin Čmel O5A
6. místo - Albert Navara O5B 

Kategorie E 

okresní kolo  2. místo - Martin Zigmund O4B
4. místo - Lukáš Preclík O4A
Kategorie F 
okresní kolo  2. místo - Jiří Král O3A 
Kategorie G  
okresní kolo

1. místo - Oto Vystavěl O2B
2. místo - Tomáš Vrána O2A
3. místo - Jiří Krpec O2A
4. místo - Michal Škobrtal O2A

Soutěže v zeměpise

Zeměpisná olympiáda

Kategorie A

okresní kolo

8.místo - Hana Voráčová O1A 

Kategorie B

okresní kolo

4. místo +postup do kraje - Martin Komárek O2A 

krajské kolo

9. místo - Martin Komárek O2A 

Kategorie C

okresní kolo 

4.místo + postup do kraje - Jindřich Sládek O3B 

krajské kolo

2. místo - Jindřich Sládek O3B 

Kategorie D

okresní kolo

2.místo + postup do kraje - Radim Skupina O7A
4.místo - Lukáš Kravák O8B
8.místo - Tomáš Vybíral O8B 

krajské kolo

14. místo - Radim Skupina O7A 

Soutěže v dějepise

Dějepisná olympiáda

školní kolo

1. místo - David Jahn O4B
2. místo - David Popelka O4A
3. místo - Martin Zigmund O4B 

okresní kolo

6. místo - David Jahn O4B

Soutěže v biologii

Biologická olympiáda

Kategorie A

školní kolo

1. místo - Martin Kocourek O7B
2. místo - Markéta Naiclerová O8B
3. místo - Lenka Hrdličková O8B 

krajské kolo

1. místo - Martin Kocourek O7B 

národní kolo

25. místo - Martin Kocourek O7B  

Kategorie B 

školní kolo 

1. místo - Anna Přikrylová O6B
2.místo Lukáš Havlíček O6B 

Kategorie C

okresní kolo

1. místo - Jindřich Sládek z O3B
2. místo - Kateřina Tomášková O4A
4. místě - Dominik Štencl O3B
5. místě - Matěj Mrva O3B
 

krajské kolo

1. místo - Kateřina Tomášková O4A
4. místo - Jindřich Sládek O3B

Kategorie D

okresní kolo

2. místo - Veronika Sládková O1A
3. místo
 - Tereza Rudolfová O1B

krajské kolo

4. místo - Veronika  Sládková O1A
8. místo - Tereza Rudolfová O1B

Zlatý list

Starší kategorie

okresní kolo

1. místo - Jindřich Sládek, Matěj Mrva, Eliška ValentováDominik Štencl O3B, Kateřina Tomášková  O4A, Elizabeth Jitka Olšanská O4B

krajské kolo

2. místo - Jindřich Sládek, Matěj Mrva, Eliška Valentová, Dominik Štencl O3B, Kateřina Tomášková  O4A, Kristýna Koblížková O2B 

Mladší kategorie

okresní kolo  1. místo - Veronika Sládková, Eliška Látalová O1A, Tereza Rudolfová, Petr Schuster, Michaela Zimová, Tereza Hajduková O1B 
krajské kolo
2. místo - Veronika Sládková, Eliška Látalová O1A, Tereza Rudolfová, Petr Schuster, Michaela Zimová, Tereza Hajduková O1B 

Ekologická olympiáda

krajské kolo

3. místo - Lenka Hrdličková, Markéta Naiclerová O8B a Kateřina Tomášková O4.A 

Soutěže v chemii

Chemická olympiáda

Kategorie D

školní kolo

1. místo - David Popelka O4A
2. místo - Martin Zigmund O4B
3. místo - Elizabeth Jitka Olšanská O4B
4. místo - Matěj Mrva O3B

okresní kolo

3. místo - David Popelka O4A
4. místo - Matěj Mrva O3B
6. místo - Jitka Elizabeth Olšanská O4B
7. místo - Martin Zigmund O4B

krajské kolo

15. místo - David Popelka O4A
20. místo - Matěj Mrva O3B

Kategorie C 

školní kolo 

1. místo - Lukáš Havlíček O6B
2. místo - Ngoc Anh Nguyen O6A
3. místo - Ondřej Kučera O6A
4. místo - Julie Kubíková O6A

krajské kolo 

22. místo - Lukáš Havlíček O6B
35. místo - Ngoc Anh Nguyen O6A

Kategorie A  
školní kolo

1. místo - Tomáš Ovad O8B
2. místo - Lenka Hrdličková O8B

krajské kolo

1. místo - Tomáš Ovad O8B

národní kolo 22. místo - Tomáš Ovad O8B 


Tělesná výchova

Dívky

Atletika

Středoškolský pohár - okresní kolo

1. místo 

Středoškolský pohár - krajské kolo

7. místo - Aneta Dobrovolná, Sára Kišková, Vanessa Světlíková O6A, Tereza Korhoňová 1.B, Aneta Marvanová, Tereza Slavíková 4.B, Dominika Svozilová 3.A, Petra Šišmová O6B, Tereza Šteiglová O7A, Anna Vysloužilová O4B, Veronika Vykopalová, Natálie Vařeková, Adriana  Jurčíková 1.B a Aneta Weidenthalerová 4.B

Prostějovská výška

starší žákyně - jednotlivci

2. místo - Anna Vystavělová O4B 

starší žáci a žákyně - společné družstvo

2. místo 

dorostenci - jednotlivci

2. místo - Tereza Šteiglová O7A

dorostenci - společné družstvo

2. místo 

Plavání

mladší

 

O pohár CMG

Veronika Loebe O2A 1. místo na 50m motýlek a 3. místo v polohovém závodě
Lucie Řehořková O3B 2. místo na 50m volný způsob a 2. místo v polohovém závodě
Kristýna Piňosová O1.A 1. místo na 50 m prsa
Alice Snídalová O4A 2. místo na 50 m prsa
Viktorie Zbožínková O4B 3. místo na 50 m prsa
Nikola Čechová O3.B 1. místo na 50m znak 

štafetový závod a soutěž družstev

1. místo 

starší

 

O pohár CMG

Michaela Petrželová 3.A 2. místo na 50 m volný způsob a 3. místo na 50 m motýlek
Veronika Hrabalová 2.B 2. místo na 50 m znak
Klára Vysloužilová O5.A 3. místo na 50m prsa 

štafetový závod a soutěž družstev

1. místo

Volejbal 

Turnaj dívek základních škol

2. místo - Tereza Pořízková, Magdaléna Plisková, Kateřina Tomášková O4A, Barbora Stopková O3B, Natálie Lysáková, Petra Vilímová, Hana Vilímová O2A

okresní kolo

1. místo - Tereza Pořízková, Magdaléna Plisková, Kateřina Tomášková O4A, Barbora Stopková O3B, Natálie Lysáková, Petra Vilímová, Hana Vilímová O2A

krajské finále

3. místo - Tereza Pořízková, Magdaléna Plisková, Kateřina Tomášková O4A, Barbora Stopková, Drmolová Ema O3B, Natálie Lysáková, Petra Vilímová, Hana Vilímová O2A

Kategorie VI.B

1. místo -  Adriana Juríčková, Tereza Pálová, Kateřina Stavinohová 1.B, Klára Dvořáčková, Veronika Dudová, Aneta Hůsková, Vendula Krejčiříková 2.B, Barbora Brodzianská, Marika Hradilová 3.B, Šarlota  Svobodová 07A

Kategorie VI.B

2. místo -  Adriana Juríčková, Tereza Pálová 1.B, Klára Dvořáčková, Veronika Dudová, Aneta Hůsková, Vendula Krejčiříková 2.B, Barbora Brodzianská, Marika Hradilová 3.B, Šarlota  Svobodová 07A 

Plážový volejbal 

okresní finále SŠ

1. místo - Vendula Krejčiříková, Klára Dvořáčková  2.B
2. místo - Barbora Brodzianska , Marika Hradilová 3.B

krajské finále SŠ

3. místo - Vendula Krejčiříková, Klára Dvořáčková  2.B 

Košíková

V. kategorie

 

okresní kolo

2. místo - Veronika Zacpalová 1.B, Laura Hanousková 1.A, Sára Kišková O6.A, Patricie Opatřilová 1.B, Veronika Vykopalová 1.B, Tereza Palová 1.B, Julie Navrátilová 1.A, Zuzana Koláčková 1.A, Tereza Zbořilová O6.A 

Golf

 

republikové kolo, soutěž družstev

8. místo - Barbora Krčová, Tereza Vepřeková O6B, Karolina Hrubá 2.B

Hoši

Atletika

okresní kolo

3. místo 

Prostějovská výška

starší žáci - družstvo 2. místo -  Pavel Roden, Matyáš Müller a Richard Bálint O4B
starší žáci - jednotlivci 3. místo - Richard Bálint O4B
dorostenci - jednotlivci 1. místo - Matěj Michalčík 2.B

Plavání

Mladší

štafetový závod a soutěž družstev

1. místo 

starší

 

O pohár CMG

Lukáš Řehořek O6B 1. místo na 50 m znak a 1. místo v polohovém závodě
Jakub Cigr 3.B 2. místo na 50m volný způsob a 3. místo na 50 m znak
Robert Volek O6B 1. místo na 50 m prsa
Jakub Jílek 4.A 3. místo na 50 m volný způsob 

štafetový závod a soutěž družstev

1. místo 

Volejbal

 

V. kategorie

 

SŠ - okresní kolo

1. místo - Petr Brothánek, Jiří Kintr O7B, Matěj Michalčík, Jakub Nosek, Vojtěch Marek, Jiří Jašíček 2.B,  Křůmal Petr 3.B, Špičák Adam O6A, Ošťádal Matěj O6B 

SŠ - krajské kolo

2. místo - 1. místo - Petr Brothánek, Jiří Kintr O7B, Matěj Michalčík, Jakub Nosek, Vojtěch Marek, Jiří Jašíček 2.B,  Křůmal Petr 3.B, Špičák Adam O6A, Ošťádal Matěj O6B, Čmel Martin O5A 

Plážový volejbal 

okresní finále SŠ  1. místo - Jakub Nosek, Matěj Michalčík 2.B 
krajské finále SŠ 4. místo - Jakub Nosek, Matěj Michalčík 2.B 

Kopaná

O pohár J. Masopusta - okrskové kolo

1. místo 

O pohár J. Masopusta - okresní finále

3. místo - Filip Halouzka O7B, Lukáš Grulich O7B, Jiří Kintr O7B, Martin Hudský O7A, Dominik Kyselý 3.B, Vojtěch Marek, Denis Přikryl, Jan Ježek, Adam Jurtik, Ondřej Šup, Petr Pazdera, Jiří Jašíček, Martin Makowsky, Jiří Běhal 2.B, Daniel Valdez 1.A, Michal Ráček a Petr Daniš 1.B

Košíková

V. kategorie

Mistrovství republiky středních škol

1. místo - Štěpán Borovka, Juraj Páleník, Lukáš Sychra, Vojtěch Loyka 3.B, Adam Klepač, Erik Klepač, Radim Havel, Filip Sigmund 2.B, Milan Szabó, Jan Maděra 4.B

Mistrovství republiky středních škol v basketbale 3x3

1. místo - Štěpán Borovka, Juraj Páleník 3.B, Adam Klepač, Erik Klepač 2.B

Mistrovství světa ve středoškolském basketbale 3x3

13. místo 

Florbal

SŠ - okrskové kolo

postup do okresního kola -  Lukáš Kravák O8B, Adam Čejka 3.A, Pavel Bujnoch 4.A, Lukáš Grulich, Filip Halouzka O7B, Filip Sovíček, Matěj Ošťádal O6B, Roman Kvasnica a Tomáš Kaplánek 4.A

SŠ - okresní kolo

2. místo - Lukáš Kravák, Petr Zabloudil, O.ndřej Král O8B, Adam Čejka 3.A, Pavel Bujnoch 4.A, Lukáš Grulich, Filip Halouzka O7B, Filip Sovíček, Matěj Ošťádal O6B, Roman Kvasnica a Tomáš Kaplánek 4.A 

Piškvorky

školní kolo

1. místo -  Adam Dittmann O5B
2. místo - Jakub Volf O8A

oblastní kolo - družstva

1. místo -  Jakub Volf O8A, Lukáš Kravák O8B, Alexandr Koutný O7A, Martin Soldán O6Ba Adam Dittmann O5B
3. místo - kapitán Ondřej Kučera O6A
5. místo - kapitán Adam Čejka 3.A

Orientační běh

krajské kolo 

1. místo - Jan Štorek O2B
2. místo - 
Martin Černoch O2B 
11. místo - Jan Honkyš O7B

smíšená družstva

Badminton 

 

okresní kolo

1. místo 

krajské kolo

2. místo 

Softbal

 

okresní kolo

1. místo 

  

Aktuální informace
Třídní schůzky zákonných zástupců žáků primy A, primy B, 1. A a 1. B se uskuteční v úterý 25. 9. v 16.30 hod.

V záložkce STUDENTI/Ročníkové práce byla aktualizána témata ročníkových prací pro školní rok 2018/19.

Školní rok 2018/2019 začne na GJW 3. 9. 2018. Třídy 1.B, 2.B, 4.B a O8.A budou mít v září své kmenové učebny a výuku v budově Švehlovy střední školy polytechnické, Kollárova 12. Podrobnosti

Do sekce Wolkroviny bylo vloženo červnové číslo školního časopisu.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/uspechy-2017-18
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému