Hlavní stránka > Stalo se > Těsně pod vrcholem

Těsně pod vrcholem

Letošní sezona středoškolského basketbalu na GJW se nesla ve znamení obhajoby mistrovského titulu. Po úspěšných kvalifikacích jsme se vydali na republikové finále, hrané opět v Karlových Varech, s cílem loňský titul obhájit.

Vynikajícími výsledky, kdy tým GJW postupně porazil školy z Nymburka, Sokolova, Ústí nad Labem a Brna, jsme se dostali do finále, které bylo přenášeno živě Českou televizí.

Soupeřem nám bylo stejně jako loni gymnázium B. Hrabala Nymburk, které jsme již v turnaji porazili.

V krásném a vyrovnaném finále s úžasnou diváckou kulisou jsme dvě minuty před koncem utkání vedli o 10 bodů. Nakonec však odešel z utkání vítězně, díky šťastné střele v závěru, tým gymnázia z Nymburka.

Obhajoba se sice nepovedla, ale i tak tým gymnázia Jiřího Wolkera obsadil skvělé druhé místo mezi všemi středními školami v České republice.

Studentům gymnázia tímto velmi děkujeme za úžasnou reprezentaci školy.

Bronislav Klíč (vedoucí družstva), Petr Křůmal, Adam Klepač, Juraj Páleník, Lukáš Sychra, Štěpán Borovka, Tomáš Kolařík (trenér), Vojta Loyka, Filip Sigmund, Erik Klepač, Matěj Michalčík, Jakub Nosek
Aktuální informace

Do sekce Wolkroviny bylo vloženo květnové/červnové číslo školního časopisu.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
https://www.gjwprostejov.cz/
https://www.gjwprostejov.cz/tesne-pod-vrcholem
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému