Hlavní stránka > Stalo se > Krajský sportovní festival Olomouckého kraje aneb Sportovní hvězdy dětem 2017

Krajský sportovní festival Olomouckého kraje aneb Sportovní hvězdy dětem 2017

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 se studenti gymnázia se sportovní přípravou (ve složení Lucie Hromková, Magdaléna Burgetová, Eliška Masopustová, Tereza Dosedělová, Jakub Cigr, Dominik Kyselý a Tomáš Bukovec – 3. B) podíleli na organizaci sportovní akce „Krajský sportovní festival Olomouckého kraje aneb Sportovní hvězdy dětem 2017“. Cílem akce bylo motivovat děti ke sportu. Hlavní náplní této sportovní akce byl netradiční šestiboj, ve kterém soutěžilo 6 družstev složených z dětí ZŠ Olomouckého kraje – Prostějov, Přerov, Jeseník, Šumperk, Olomouc a z dětí z dětských domovů. Každé družstvo bojovalo v týmových barvách pod vedením svého patrona z řad vrcholových sportovců.  Ty děti, které se přímo neúčastnily sportovních soutěží, zajišťovaly svým reprezentantům mohutnou fanouškovskou základnu. Všem dětem bylo umožněno setkání s největšími sportovními hvězdami ČR. Svou přítomností děti potěšili olympijský vítěz Lukáš Krpálek, úspěšný atletický reprezentant Jakub Holuša, fenomén českého fotbalu Jan Koller, skvělý basketbalista Michal Křemen a úspěšné volejbalistky Andrea Kossányiová a Julie Kovářová. Závěrečné autogramiády se k radosti všech zúčastnili ještě vynikající tenisté Karolína Plíšková a Vítězslav Veselý. Do akce byla zapojena i paralympijská reprezentantka Eva Kacanu se svými svěřenkyněmi. Celé dopoledne bylo protkáno již zmíněnými sportovními soutěžemi, to však nebylo jediné, z čeho se účastníci akce mohli těšit. Svými pěveckými vystoupeními přispěly známé české osobnosti - Olga Lounová, Milan Peroutka a Jiří Zonyga. Moderování se chopila zkušená dvojice Petr Salava a Jan Čenský.  V závěru dopoledne byli vyhlášeni vítězové (družstvo dětí z Prostějova) a byly předány šeky vybraným dětským domovům. 

       

Aktuální informace
Exkurze do Vizovic a Prlova (připomínka nacistických obětí) 21. 4.
Sraz před školou je v 8 hodin, příjezd autobusem zpět ke škole cca v 18 h.
S sebou: jídlo, pití, léky, jestli užíváte. Exkurze je včetně vstupů zdarma.

Výsledky přijímací zkoušky budou zveřejněny v pondělí 30. 4. 2018 v 9.00 hod. na webových stránkách školy a též na informační tabuli ve vestibulu školy. více

Pro uchazeče o studium
Zákonným zástupcům uchazečů o studium byly 23. 3. doporučenou poštou zaslány pozvánky k přijímací zkoušce. Pokud Vám nebyla pozvánka doručena, kontaktujte nás na tel. čísle 582 800 077.

Do sekce Wolkroviny bylo vloženo březnové číslo školního časopisu.

V záložce UCHAZEČI/Výsledky přijímacího řízení byly zveřejněny výsledky talentové zkoušky do oboru Gymnázium se sportovní přípravou.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.gjwprostejov.cz/
http://www.gjwprostejov.cz/krajsky-sportovni-festival-olomouckeho-kraje-aneb
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému