Aktuálně

O pohár CMG, 2019

Dne 2. 4. 2019 se studenti naší školy zúčastnili plaveckých závodů „O pohár CMG“. Soutěžilo se v několika plaveckých disciplínách, kdy se v konkurenci dalších sedmi škol úspěšně prosadili mezi jednotlivci i v rámci štafet. Za jednotlivce dosáhli nejlepších výsledků tito studenti:

Bára Opavská – 3. místo 50 m znak , kat. mladší dívky

Viktorie...

Celý text

Okresní finále ve volejbalu chlapců ZŠ a NG - kategorie IV., 18.3. 2019

Dne 18. 3. 2019 jsme se účastnili okresního finále ve volejbale chlapců ZŠ a NG - kategorie IV. Umístili jsme se na 1. místě. Kluci jednoznačně zvítězili a vybojovali si postup do krajského kola.

Naši školu reprezentovali: Zbožínek David, Grulich Jan, Trunečka Max, Augustin Aleš, Filip Jan, Flajsar David, Popelka Petr, Vánský Ondřej

Klukům za reprezentaci a bojovnost...

Celý text

Fotbalové úspěchy našich studentů

Na Gymnáziu Jiřího Wolkera máme nejenom talentované volejbalistky a basketbalisty, ale také fotbalisté naší školy se dokázali probojovat do krajského kola.

Žáci nižšího gymnázia ve složení Vánský Ondřej, Flajsar David, Trunečka Max, Drábek Marek, Vlk Adam, Ošlejšek Michal, Zbožínek David, Borovec Ondřej, Srostlík Michal, Jurný Sebastien a Kaštyl Tomáš se v...